Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

Holy Land

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 291
Parodyta: 2542
Redaguotas: 2019-01-08
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Tel: 861562926
El. paštas: [email protected]

Adresas: Pylimo g. 21, Vilnius

Darbo laikas: 10-19
Patalpinta 2019-01-08

Aprašymas

Holy Land Cosmetics (HL) laboratorija kuria ir gamina aukščiausios kokybės paramedicinines kosmetikos priemones, skirtas tik profesionalams – kosmetologams, dermatologams,  plastikos chirurgams. Holy Land 2014 metais šventė savo 30 metų įkūrimo jubiliejų. Per šį laikotarpį kompanija ne tik išliko konkurencinga kosmetologijos rinkoje, bet ir sparčiai vystėsi, kūrė ir diegė unikalias naujoves.

Holy Land laboratorija  šiuo metu yra tarp profesionalios kosmetikos gamintojų lyderių Izraelyje. Ji, viena iš nedaugelio, turi sukūrusi savo gamybinę bazę, savarankiškai kontroliuoja visą produkto kelią nuo produkto sukūrimo iki specialistų apmokymo. Todėl šios kompanijos produkcijos kokybė išlieka nekintamai aukšta, o gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės ekologiškos ir  natūralios žaliavos.

Laboratorija reguliariai išleidžia principingai naujus preparatus, tuo pačiu, ankstesnieji nedingsta iš rinkos, bet ir toliau išlieka paklausūs tarp profesionalų ir klientų. Daugumoje atvejų produktų idėjos autorius yra pats laboratorijos vadovas Cvi Dekelis. Jis daug keliauja po pasaulį, tiria augalinių ekstraktų savybes, nuolat lankosi kongresuose, seminaruose ir paskaitose, susijusiose su chemija, farmakologija, dermatologija ir estetine chirurgija. Taip pat įsigyja įdomiausius medžiagų pavyzdžius savo atliekamiems tyrimams.

Pagrindinis laboratorijos preparatų sukūrimo ir vartojimo principas yra „aukščiausia kokybė, efektyvumas ir saugumas“. Vadovaujantis šiuo principu gamyboje netaupoma ingridientams, kurie gerina preparatų kokybę. Gamyboje naudojami tik natūralūs augaliniai ekstraktai, turintys didžiausią efektyvumą ir mažiausią dirginantį, alergizuojantį poveikį.

Aktyviųjų komponentų koncentracija produktuose yra aukšta ir užtikrina optimalų poveikį. Dieninių kremų sudėtyje yra natūralūs cheminiai arba mechaniniai filtrai, užtikrinantys būtiną apsaugą nuo UV spindulių ir gali būti naudojami kaip makiažo pagrindas. Gyvūninės kilmės komponentai produktų gamyboje nėra naudojami. 

Kompanijos reklaminė politika nėra įkyri, todėl kad preparatai skirti, pirmiausia, specialistams. Reklama teikiama tik profesionalių leidinių puslapiuose ir specializuotose mugėse. Produkcijos reitingas profesionalioje rinkoje išlieka pakankamai aukštas dėl nekintančios ingridientų kokybės, optimalaus komponentų derinio ir jų sukūrimo unikalumo.  

Šiai dienai specialistų darbui siūloma:

 • daugiapakopė problemiškos (taip pat sunkių formų akne) odos gydymo programa;
 • pustulių tirpdymo priemonės, odos paruošimas valymui, nenaudojant garinimo, losjonai, geliai, turintys džiovinančių savybių, taip pat geliai skirti uždegiminiams židiniams neutralizuoti ir t.t.;
 • siūlomos trys priemonių linijos ypatingai jautriai ir delikačiai odai;
 • devynios linijos, skirtos odos senėjimo problemoms spręsti;
 • šešios priemonių linijos, skirtos normaliai ir sausai odai,  kurios sukurtos remiantis naujausiais klinikiniais tyrimais;
 • specialios linijos, skirtos vyrams ir jaunimui;
 • daugiapakopė programa, skirta kovai su padidėjusia odos pigmentacija;
 • trisdešimt pilingų (kombinuoti pilingai-serumai, valikiai su rūgštimis, valikliai su enzimais, šveitikliai);
 • devynios maitinamosios kaukės; 
 • penkiolika kaukių, mažinančių poras;
 • šešiolika koncentruotų priemonių, skirtų vokų ir kaklo odai;
 • daugiau kaip dešimt masažui skirtų priemonių ir t.t.

Papildoma informacija

Specializacija Kosmetika kūnui ir veidui

Miestas

Vilnius
Pylimo g. 21

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti