Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

Daura grožio salonas

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 341
Parodyta: 4285
Redaguotas: 2019-02-11
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Tel. 8 676 09021
Telefonas: 86..........rodyti
Patalpinta 2019-02-11

Aprašymas

Graikų filosofas Platonas yra pasakęs, kad „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų“. Daura grožio namai – tai vieta, kur profesionalūs ir kvalifikuoti specialistai dirba tam, kad atskleistų pačius išraiškingiausius bruožus ir prikeltų kiekvienoje moteryje slypinčią dievaitę. Mūsų tikslas – daugiau nei paslaugomis patenkinti klientai: siekiame, kad moterys išgrožio namų išeitų pasitikinčios savimi ir kerinčios kiekviename žingsnyje.

Duris atvėrėme 2014-aisiais ir nuo pat pradžių subūrėme savo sritį puikiai išmanančių grožio meistrų komandą, kuri Jus pasitiks nuoširdžiomis šypsenomisir naudingais patarimais, padėsiančiaissukurti tobulą įvaizdį. Kad klientams mus rasti būtų kuo patogiau, įsikūrėme pačiame Kauno centre, o šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje visada atsiras vietos Jūsų transporto priemonei. 

Erdviuose, išskirtinio dizaino grožio namuose Jūsų lauks ne tik jauki atmosfera ir draugiškas kolektyvas, bet ir platus paslaugų pasirinkimas:nuo kirpėjų-plaukų stilistųiki makiažo meistrų ar manikiūrininkų. Čia taip pat atliekamas moterų itin pamėgtas permanentinis makiažas,salonas vienas pirmųjų Lietuvoje siūlo naujovę – neinvazinę odos pakėlimo procedūrą Fibrolast.

Tad užsukite kavos puodeliui, ir mielai suteiksime konsultacijas, padėsime apsispręsti grožio puoselėjimo klausimais bei pasiūlysime tinkamiausias procedūras.

Papildoma informacija

Paslaugos: Blakstienų dažymas, Blakstienų priauginimas, Depiliacija, Ilgalaikis kontūrinis makiažas, Kirpimas, Makiažas, Manikiūras, Nagų priauginimas, Pedikiūras, Plaukų dažymas, sušukavimas
Darbo laikas 10-19

Miestas

Kaunas
Donelaičio g. 67

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti