Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

CHARME grožio salonas

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 265
Parodyta: 2589
Redaguotas: 2018-11-30
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Adresas:
Kalvarijų g. 12, Vilnius, 09309
Tel: + 370 679 40494
El. paštas: [email protected]
Patalpinta 2018-11-30

Aprašymas

Grožio Salonas Charme – elegancija, stiliumi ir harmonija dvelkianti grožio buveinė, kurioje laikas tarsi sustoja ir visas dėmesys skiriamas tik Jums. Mūsų salone Jūs galėsite atsipalaiduoti ir susikurti trokštamas grožio formas

 

Mūsų misija – Jūsų stulbinanti išvaizda ir puiki savijauta!

 

Mes subūrėme profesionalią grožio specialistų komandą užtikrinti aukščiausios klasės aptarnavimą ir išpildyti net ir reikliausius Jūsų lūkesčius. Tai patyrę ir puikiai savo darbą išmanantys kirpėjai, kosmetologai ir manikiūrininkai, naudojantys profesionalią žinomų gamintojų kosmetiką bei teikiantys kokybiškas grožio paslaugas. 

 

Grožio Salone Charme siūlome šias grožio paslaugas:  įvairias plaukų priežiūros procedūras, manikiūrą bei pedikiūrą, nagų priauginimą, blakstienų priauginimą ir cheminį rietimą, makiažą, depiliaciją,  veido bei kūno masažą, SPA procedūras ir daugelį kitų grožio procedūrų. 

 

Grožio Salone Charme teikiame nemokamas konsultacijas apie plaukų, nagų ir veido odos priežiūrą bei patariame kitais Jums rūpimais klausimaisMūsų grožio salone galite įsigyti profesionalios kosmetikos priemonių savo grožiui puoselėti namuose. Mūsų meistrų naudojama kosmetika: Anna Lotan, BABOR, Keune,Kis professional Oxynergy Paris, Gehwol, Healthy Joy ir kita profesionali aukščiausios klasės produkcija.

 

Taip pat siūlome įsigyti DOVANŲ KUPONĄ grožio paslaugoms ar kosmetikai.Tai maloni ir naudinga sau, draugams ir artimiesiems.

Grožio Salone Charme maloniai Jūsų laukia!

Papildoma informacija

Miestas

Vilnius
Kalvarijų g. 12

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti