Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

Egoforma, grožio salonas

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 204
Parodyta: 3508
Redaguotas: 2018-11-14
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Telefonas: +370 (608) 80 893, El. paštas: [email protected]
Patalpinta 2018-11-14

Aprašymas

Sveiki atvykę į grožio ir estetikos pasaulį!

Čia galesite rasti šviežiausią informaciją apie paskutines grožio mados tendencijas bei rasite naudingos informacijos ar patarimų Jums rūpimais klausimais ir pageidavimais.

Grožio salonas – tai nauja struktūra grožio pasaulyje. Mūsų paslaugos bus atliktos aukščiausio lygio profesionalių kvalifikuotų meistrų, o kainos Jus maloniai nustebins! Taip pat taikome plačią nuolaidų sistemą bei lojalumo programas. Mūsų meistrai atlieka pilną spektrą paslaugų plaukų architektūros bei priežiūros sferoje, taip pat nagų serviso srityse ar kosmetologijoje.

Plaukų architektūros, modeliavimo paslaugos, kurias mes siūlome Jums, atitiks tiek klasikinį požiūtį tiek atspindės naujas šukuosenų formas. Taip pat siūlome plaukų dažymo paslaugas, meliravimą, cheminį sušukavimą ar proginių šukuosenų formavimą.

Nagų serviso paslaugos – tai visos manikiūro ir pedikiūro paslaugos, taip pat visos žinomiausios nagų priauginimo technologijos bei "nail-art" naujienos, parafino vonelės rankoms ir nagams, aromaterapija, masažas šiltais akmenimis ar smėliu ir daugelis kt.

Kosmetologija ir vizažas atliekamas meistrų tik profesionalia kosmetika bei lydimas nemokamomis konsultacijomis veido odos priežiūros klausimais, taip pat parenkant tinkamiausias gydomasias odos priemones ar dekoratyvinės kosmetikos produktus.

Dar vieną mūsų veiklos kryptis – proginės, vakarinės šukuosenos. Mes atidžiai sekame naujausias šios sryties mados tendencijas ir siūlome savo sprendimus atitinkančius individualius poreikius dvelkiančius ekskliuzyvu.

Vadovės žodis (Svetlana): "...Visos mūsų pastangos kryptingai suvienytos tam, kad palengvinti Jums savo kūno priežiūrą bei pradžiuginti Jus grožio pasaulio naujovėmis. Mūsų užduotis – padėti Jums surasti savo stilių ir atskleisti individualumą..."

Papildoma informacija

Paslaugos: Kirpimas, Kosmetologija, Manikiūras, Pedikiūras, Plaukų dažymas, sušukavimas, Proginės šukuosenos
Darbo laikas I - V: 9:00 - 20:00 val. VI: 8:00 - 16:00 val. VII: Nedirbame (arba pagal išankstinį rezervavimą)

Miestas

Vilnius
Laisvės pr. 88

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti