Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

SPA Sante salonas

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 218
Parodyta: 2182
Redaguotas: 2018-11-19
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Tel: 8 612 35025, 8 610 31328
El. paštas: [email protected]
Patalpinta 2018-11-19

Aprašymas

Sveiki atvykę į SPA Santé salono mini svetainę! 

Žodis „santé", prancūzų kalboje reiškia „sveikata". 

Sveikata - tai didžiausias turtas, kurį turi žmogus. Ja nuolat reikia rūpintis, tausoti, darbų sūkuryje rasti laiko sau. Masažai stebuklingai veikia mūsų organizmą. Jų pagalba galime pašalinti nuovargį, numalšinti skausmus, pagerinti kūno linijas. O be viso to, šilti rankų prisilietimai teigiamai veikia ir emocinę būseną: ramina, šalina depresijos požymius, padeda susikaupti... Stebuklingi prisilietimai prie kūno atitraukia nuo rūpesčių ir liūdnų minčių, o kenčiantiems nuo depresijos masažas padeda patekti į pozityvaus mąstymo zoną. 

Kasdienė įtampa ir emocinis stresas daugeliui žmonių – kasdienybė. Juk šiais laikais visi taip skubame, lekiame... rodos nelieka laiko niekam, net sau... 

Mes norime pakviesti Jus į ramybės oazę, kur galėsite atsipūsti po sunkios dienos, pamiršti rūpesčius. Reguliarus masažas padeda atsiriboti nuo neigiamos aplinkos. Gydytojai pataria masažą kaip natūralų vaistą nuo nemigos, nuolatinio nuovargio, organizmo išsekimo. 

Masažas didina darbingumą ir stiprina raumenis, taip pat tai puiki priemonė norintiems mažinti svorį. Jis stimuliuoja ir suteikia tonuso audiniams ir raumenims, spartina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, o kartu padeda kristi svoriui. 

Masažai puiki priemonė kovoje su celiulitu. Lieknas kūnas – tai ne tik estetiškas išorinis vaizdas. Žmonės, turintys viršsvorį dažniau kenčia nuo įvairių susirgimų. Jie dažniau serga cukriniu diabetu, širdies kraujagyslių, nervų sistemos, sąnarių, plaučių, tulžies pūslės ligomis, hipertenzija, piktybiniais navikais. 

Tinkamai sureguliavus mitybą, pasitelkus sporto pratimus bei masažo programas skirtas lieknėjimui galima pasiekti stulbinamų rezultatų. Mes padėsime Jums atsipalaiduoti, pailsėti ir sustiprinti savo sveikatą.

Papildoma informacija

Paslaugos: Aparatinės procedūros, Celiulito gydymas, Kosmetologija, Masažai, SPA procedūros
Darbo laikas Darbo d. 10.00 -20.00, šešt. 10.00 -17.00, sekm. - 10.00 - 17.00

Miestas

Vilnius
Vytenio g. 9

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti