Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

URSANA, grožio salonas

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 264
Parodyta: 988
Redaguotas: 2019-08-19
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Adresas: Goštauto g. 3-2, Vilnius
Tel: 8 5 262 10 43, 8 650 30443
Patalpinta 2018-12-01

Aprašymas

Grožio salonas „URSANA“ yra įsikūręs centrinėje Vilniaus miesto dalyje.
Džiaugiamės, kad galime didžiuotis net 10 metų sukaupta patirtimi. Tai leidžia mums jaustis reikalingiems. Mūsų klientų šypsena, išreiškianti jų pasitenkinimą rezultatu - svarbus faktorius, be kurio mūsų darbas ir pastangos būtų bergždžios.

Grožio salone „URSANA“ dirba tik profesionalūs ir savo darbą išmanantys specialistai, kurieįgyvendins Jūsų norus ir išpildys lūkesčius. Kviečiame apsilankyti mūsų salone, pasisemti geros nuotaikos, atsikvėpti, o mūsų meistrai padės Jums surasti savo įvaizdį, patars, kaip prižiūrėti plaukus, parinks tinkamas plaukų ir odos priežiūros priemones.

Visos procedūros atliekamos naudojant profesionalams skirtus produktus, tokius kaip EMSIBETH, KEUNE, L’Oreal ( plaukų priežiūros kosmetika, vokiečių “ETRE BELLE” veido ir kūno prižiūros linija.

Mūsų tikslas - teikti tik kokybišką ir nuoširdų aptarnavimą, atskleisti ir puoselėti kiekvieno kliento individualų grožį!

Grožio salone galite įsigyti paslaugų dovanų čekį. Tai puiki dovana artimam žmogui.

Papildoma informacija

Paslaugos: Ilgalaikis kontūrinis makiažas, Kirpimas, Kosmetologo paslaugos, Makiažas, Manikiūras, Nagų priauginimas, Pedikiūras
Darbo laikas Darbo d. 8.00 -20.00, šešt. 9.00 -15.00, sekm. - nedirbame

Miestas

Vilnius
Goštauto g. 3

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti