Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

Kosmedija Estetikos Centras

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 210
Parodyta: 2375
Redaguotas: 2018-11-18
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Tel: + 370 52 13 1334
El. paštas: [email protected]
Patalpinta 2018-11-18

Aprašymas

Profesionalus aptarnavimas

Aptarnaudami klientus, dirbdami su šalies kosmetologais, organizuodami specialistų mokymus visada didžiausią dėmesį skiriame kokybei. Siekdami tokio tikslo stengiamės rinktis tik geriausius produktų gamintojus galinčius patenkinti visų lūkesčius. Kiekvieną kartą, prieš pristatydami naują produktą, patys įvertiname jo kokybę ir efektyvumą. Klientams ir dirbantiems kosmetologams tiekiame registruotus, sertifikuotus ir saugius produktus. Skatiname mūsų grožio salone dirbančius specialistus nuolat tobulėti, dalyvauti seminaruose, tarptautiniuose mokymuose ir kvalifikacijos kėlimo programose.

 

Žinios. Patirtis. Kokybė

Žinios ir patirtis kauptos daugelį metų, padėjo mūsų centrui sukurti kokybišką mokymosi programą, kuria norėtume pasidalinti su Jumis. Tai mokymų ir kursų programos, siekiantiems sužinoti naujausius pasiekimus kosmetologijos ir estetinės medicinos srityje. Taip pat, norintiems išmokti dirbti su profesionalia kosmetika ar praplėsti savo paslaugų asortimentą. Apsilankykite mūsų edukacijos centre ir mes padėsime Jums įgyvendinti savo siekius.

Papildoma informacija

Darbo laikas I-V 8:00-21:00, VI 8:00-17:00
Paslaugos: Antakių korekcija, dažymas, Aparatinės procedūros, Auskarų vėrimas, Blakstienų dažymas, Blakstienų priauginimas, Celiulito gydymas, Depiliacija, Gydomosios procedūros, Ilgalaikis kontūrinis makiažas, Kosmetologija, Masažai, Makiažas, Manikiūras, Nagų lakavimas, Nagų priauginimas, Pedikiūras, SPA procedūros, Soliariumas

Miestas

Vilnius
Pamėnkalnio g. 34B

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti