Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

Praūžė BeautyPROF International Congress 2018

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 178
Parodyta: 1939
Redaguotas: 2018-10-29
Galioja iki: neribojama
Kontaktai
Patalpinta 2018-10-29

Aprašymas

Spalio 19- 22 d. Trakuose vyko Lietuvoje analogų neturintis projektas - „BeautyPROF International Congress 2018“. Šis kongresas skirtas visų grožio sričių specialistams: kirpėjams, vizažistams, permanentinio makiažo, blakstienų priauginimo, antakių dizaino bei manikiūro meistrams! Tai buvo didelis, interaktyvus bei informatyvus renginys, kurio metu seminarus vedė bene 70 geriausių savo srities grožio profesionalų iš Lietuvos bei užsienio! Kongreso dalyviai turėjo galimybę semtis žinių iš Pasaulyje pripažinimą pelniusių lektorių, atvykusių iš Rusijos, Baltarusijos, Izraelio, Airijos, Ukrainos, Lenkijos, Austrijos, Italijos, Vokietijos, Belgijos,Čekijos ir net Taivano!

 

„BeautyPROF International Congress 2018“ prasidėjo penktadienį, iškilminga GALA atidarymo vakariene, kurios metu buvo ypatingai pagerbti visi kongrese dalyvausiantys lektoriai - kiekvienam iš jų kongreso organizatoriai įteikė po unikalią kongreso statulėlę. Viso vakaro metu netilo svečių aplodismentai bei gražūs sveikinimo ir padėkos žodžiai, šventinę atmosferą kūrė ne tik prabangi „Essperanza Resort & SPA“ restorano aplinka, nuotaikingi vakaro vedėjai, bet ir specialiai šiam vakarui iš užsienio grįžusi nuostabaus balso savininkė Valerija Iljinaitė.

 

Kongreso metu seminarai vyko net šešiuose skirtinguose sektoriuose: kirpėjų, vizažo, permanentinio makiažo, manikiūro, blakstienų priauginimo ir natūralių antakių dizaino. Kongreso dalyviai turėjo galimybę tobulinti savo žinias garsių Lietuvos bei pasaulinio lygio kirpėjų ir plaukų stilistų seminaruose. Programoje buvo galima išvysti vyriškų ir moteriškų kirpimų atlikimo technikas, sužinoti apie naujausias plaukų koloristikos tendencijas, susipažinti su įvairiomis ilgų moteriškų plaukų šukuosenų atlikimo technikomis bei stebėti kvapą gniaužiančias šukuosenų ir kirpimų kolekcijų demonstracijas! Seminarus vedė svečiai iš užsienio: Yulia Mironova (Rusija), Sergey Maslov (Rusija), Irina Bakhtina ir Aleksandr Korneev (Rusija); Bozena Wardak Sarek (Airija), Angelo Pavanello ir Alessandra Baratella (Italija), Patrik Kolbow (Vokietija). Taip pat Lietuvos meistrai: Jolanta Mačiulienė, Jolita Zujienė, Aušra Vitkuvienė, Laura Zaleckienė, Irena Žinevičienė, Asta Mažeikienė, Karolina Ūzaitė, Jūratė Krištaponienė, Inga Bagdonaitė ir Lidija Ivanovė.Kongreso metu seminarai vyko net šešiuose skirtinguose sektoriuose: kirpėjų, vizažo, permanentinio makiažo, manikiūro, blakstienų priauginimo ir natūralių antakių dizaino. Kongreso dalyviai turėjo galimybę tobulinti savo žinias garsių Lietuvos bei pasaulinio lygio kirpėjų ir plaukų stilistų seminaruose. Programoje buvo galima išvysti vyriškų ir moteriškų kirpimų atlikimo technikas, sužinoti apie naujausias plaukų koloristikos tendencijas, susipažinti su įvairiomis ilgų moteriškų plaukų šukuosenų atlikimo technikomis bei stebėti kvapą gniaužiančias šukuosenų ir kirpimų kolekcijų demonstracijas! Seminarus vedė svečiai iš užsienio: Yulia Mironova (Rusija), Sergey Maslov (Rusija), Irina Bakhtina ir Aleksandr Korneev (Rusija); Bozena Wardak Sarek (Airija), Angelo Pavanello ir Alessandra Baratella (Italija), Patrik Kolbow (Vokietija). Taip pat Lietuvos meistrai: Jolanta Mačiulienė, Jolita Zujienė, Aušra Vitkuvienė, Laura Zaleckienė, Irena Žinevičienė, Asta Mažeikienė, Karolina Ūzaitė, Jūratė Krištaponienė, Inga Bagdonaitė ir Lidija Ivanovė.

 

Abi kongreso dienos buvo kupinos informatyvių seminarų makiažo sektoriuje. Lektoriai demonstravo vestuvinio, vakarinio, festivaliams skirto makiažo atlikimo technikas, kūrė kreatyvius bei madingus makiažo įvaizdžius, pasakojo apie šių metų madingiausias makiažo tendencijas, dalinosi patirtimi bei naudingais patarimais.  Seminarų dalyvius stebino profesionalūs vizažo specialistai iš užsienio - Darya Iodzel (Baltarusija), Felix Shtein (Izraelis), Denis Skakunov (Rusija), Asta Kiškė (Airija) ir vizažistės iš Lietuvos - Irma Baltrušaitienė, Gabrielė Sabaliauskaitė, Ligita Misevičiūtė bei Dovilė Kvederytė.

 

Permanentinio makiažo sektoriuje abi kongreso dienas dalyviai galėjo išgirsti pasauliniu mastu nusipelniusių meistrų skaitomus pranešimus, sužinoti naujausias permanentinio makiažo atlikimo technikas ir tendencijas bei išvysti gyvas jų demonstracijas. Kongrese sulaukėme šių savo srities profesionalų iš užsienio: Wioleta Dabrowski (Austrija), Malwa Zieba (Airija), Anastasia Spiridinova (Rusija), A. Gorodinski ir M. Janzen (Vokietija), bei meistrų iš Lietuvos - Sandra Martišauskienė, Inga Kavalačinskienė, Martyna Juknaitė, Agnietė Slančiauskaitė, Liucija Penkauskienė.Permanentinio makiažo sektoriuje abi kongreso dienas dalyviai galėjo išgirsti pasauliniu mastu nusipelniusių meistrų skaitomus pranešimus, sužinoti naujausias permanentinio makiažo atlikimo technikas ir tendencijas bei išvysti gyvas jų demonstracijas. Kongrese sulaukėme šių savo srities profesionalų iš užsienio: Wioleta Dabrowski (Austrija), Malwa Zieba (Airija), Anastasia Spiridinova (Rusija), A. Gorodinski ir M. Janzen (Vokietija), bei meistrų iš Lietuvos - Sandra Martišauskienė, Inga Kavalačinskienė, Martyna Juknaitė, Agnietė Slančiauskaitė, Liucija Penkauskienė.

 

Manikiūro sektoriui atstovavo kompetentingi šios srities meistrai, turintys ilgametę patirtį, kuria dvi kongreso dienas dalinosi su žiūrovais. Lektoriai vedė įvairius seminarus, demonstracijas bei pranešimus apie nagų dizaino kūrimą, meninį miniatiūrizmą naguose, madingiausias manikiūro rūšis, nagų fotografavimo meną, manikiūro specialistams skirtų konkursų svarbą tolimesnei karjerai, grožio meistro socialinių tinklų paskyros kūrimą bei kitas manikiūristams svarbias temas. Seminarus vedė Maryna Bendiuk (Lenkija), Annushka Moroz (Ukraina), Oxana Yushchenko, Egidija Kilienė, Aurelija Amboltaitė, Benita Savičė, Renata Gricienė, Laura Turevičienė, Irma Kasiukevičienė, Dovilė Matt.

 

Pats gausiausias pranešėjų skaičiumi buvo blakstienų priauginimo sektorius, kuriame kongreso dalyvių laukė pranešimai apie blakstienų priauginimo subtilybes, įvairių akių formų modeliavimą, blakstienų priauginimo treniravimą, „ombre” efektą, socialinių medijų naudojimą darbe bei daugelį kitų blakstienų priauginimo meistrui aktualių temų. Specialiu kvietimu į kongresą atvyko tarptautinį pripažinimą pelnę blakstienų priauginimo specialistai: Jun Liu (Taivanas), Renata Rosamilia (Vokietija), Elena Stakhovich (Baltarusija), Ekaterina Kimlova (Čekija), Viktoria Okonkwo ir Wilson Ugo (Austrija).  Savo pranešimus pristatė ir Lietuvos specialistės - Ilona Čypienė, Angelė Juškė, Aida Danielė, Ugnė Sabaliauskytė bei Inga Misiūtė, Taip pat kongreso metu seminarus vedė garsios natūralių antakių dizaino specialistės, kurios dalyvius supažindino su antakių dizaino taisyklėmis, antakių modeliavimu moterims ir vyrams, antakių dažymu ir koloristika, ombre technika bei apžvelgė naujausias natūralių antakių mados tendencijas ir kitas svarbias temas. Šiam sektoriui atstovavo Mieke Van Looveren (Belgija), Neringa Ankudavičienė, Indrė Vorotinskienė, Leonira Zrelskienė, Brigita Vonžodė, Asta Augulienė, Vilija Šeputienė, Gintarė Butrimavičienė, Dalia Gečienė ir Vilma Šilanskienė.Pats gausiausias pranešėjų skaičiumi buvo blakstienų priauginimo sektorius, kuriame kongreso dalyvių laukė pranešimai apie blakstienų priauginimo subtilybes, įvairių akių formų modeliavimą, blakstienų priauginimo treniravimą, „ombre” efektą, socialinių medijų naudojimą darbe bei daugelį kitų blakstienų priauginimo meistrui aktualių temų. Specialiu kvietimu į kongresą atvyko tarptautinį pripažinimą pelnę blakstienų priauginimo specialistai: Jun Liu (Taivanas), Renata Rosamilia (Vokietija), Elena Stakhovich (Baltarusija), Ekaterina Kimlova (Čekija), Viktoria Okonkwo ir Wilson Ugo (Austrija).  Savo pranešimus pristatė ir Lietuvos specialistės - Ilona Čypienė, Angelė Juškė, Aida Danielė, Ugnė Sabaliauskytė bei Inga Misiūtė, Taip pat kongreso metu seminarus vedė garsios natūralių antakių dizaino specialistės, kurios dalyvius supažindino su antakių dizaino taisyklėmis, antakių modeliavimu moterims ir vyrams, antakių dažymu ir koloristika, ombre technika bei apžvelgė naujausias natūralių antakių mados tendencijas ir kitas svarbias temas. Šiam sektoriui atstovavo Mieke Van Looveren (Belgija), Neringa Ankudavičienė, Indrė Vorotinskienė, Leonira Zrelskienė, Brigita Vonžodė, Asta Augulienė, Vilija Šeputienė, Gintarė Butrimavičienė, Dalia Gečienė ir Vilma Šilanskienė.

 

Dvi dienas trukusio „BeautyPROF International Congress 2018“ metu kongreso dalyviai turėjo galimybę tobulėti ir semtis žinių iš geriausių Lietuvos bei užsienio grožio srities profesionalų, taip pat atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir pailsėti nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūrusioje karališkoje „Esperanza Resort & SPA“ rezidencijoje.

 

Norime padėkoti visiems kongreso dalyviams, lektoriams bei svečiams! Ypatingai didelį ačiū perduodame kongreso rėmėjams: Salon24, UAB ,,FHLifeWorld“,  Viva La Manicure, Džjuljeta Vėbrė design, Egidijos Nagų Studijai, UAB „Allura“,Hairmax Polska, UAB „Selective Baltic“,„Lash master“,   Wilson Ugo ir Viktoriai Okonkwo, Liucijai Penkauskienei, Ingai Kavalčinskienei ir Martynai Juknaitei. Taip pat  dėkojame informaciniams rėmėjams - Žurnalas „DOLORES“ ir jo redaktorei Marinai Novikovai, žurnalui „Hair profesionalams“ bei internetiniam portalui „Grožionamai.lt“. Padėkos žodį tariame ir kongreso organizatoriams bei atsakingiems sektorių asmenims -„I.E.S.A international eyelash  stylists association“ ir blakstienų priauginimo sektoriaus atstovei Ilonai Čypienei, „International  Beauty center“ ir permanentinio makiažo sektoriaus atstovei Sandrai Martišauskienei, „Cinderella beauty school“ ir natūralių antakių dizaino sektoriaus atstovei Neringai Ankudavičienei bei „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentei Jolantai Mačiulienei - šio kongreso sumanytojai. Taip pat už svetingumą dėkojame „Esperanza Resort & SPA“ ir jo atstovui Julijui Gurevičiui - už šiltą priėmimą  bei visokeriopą pagalbą kongreso metu. Dar kartą tariame ačiū ir iki susitikimo kituose „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ renginiuose! Norime padėkoti visiems kongreso dalyviams, lektoriams bei svečiams! Ypatingai didelį ačiū perduodame kongreso rėmėjams: Salon24, UAB ,,FHLifeWorld“,  Viva La Manicure, Džjuljeta Vėbrė design, Egidijos Nagų Studijai, UAB „Allura“,Hairmax Polska, UAB „Selective Baltic“,„Lash master“,   Wilson Ugo ir Viktoriai Okonkwo, Liucijai Penkauskienei, Ingai Kavalčinskienei ir Martynai Juknaitei. Taip pat  dėkojame informaciniams rėmėjams - Žurnalas „DOLORES“ ir jo redaktorei Marinai Novikovai, žurnalui „Hair profesionalams“ bei internetiniam portalui „Grožionamai.lt“. Padėkos žodį tariame ir kongreso organizatoriams bei atsakingiems sektorių asmenims -„I.E.S.A international eyelash  stylists association“ ir blakstienų priauginimo sektoriaus atstovei Ilonai Čypienei, „International  Beauty center“ ir permanentinio makiažo sektoriaus atstovei Sandrai Martišauskienei, „Cinderella beauty school“ ir natūralių antakių dizaino sektoriaus atstovei Neringai Ankudavičienei bei „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ prezidentei Jolantai Mačiulienei - šio kongreso sumanytojai. Taip pat už svetingumą dėkojame „Esperanza Resort & SPA“ ir jo atstovui Julijui Gurevičiui - už šiltą priėmimą  bei visokeriopą pagalbą kongreso metu. Dar kartą tariame ačiū ir iki susitikimo kituose „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ renginiuose!

 

Straipsnio autorė: Agnė KvederytėStraipsnio autorė: Agnė KvederytėFotografai: Aleksandr Semionov, Gintautas Gelbūda, „Inge La Fotografija“

Miestas

Trakai, Kiti miestai

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti